Tanlov natijalari

Mazkur natijalardan norozi bo’lgan ishtirokchilar quyidagi maxsus sahifa orqali apellyatsiya shikoyatlarini yuborishlari mumkin. Shikoyatda vajlar asoslantirilgan bo’lishi lozim.

F.I.SH

Hudud

Ball

1.       

Abduqodirova Lobar Isroil qizi

Toshkent shahri

92,4

2.       

Qudratova Dilnoza Zubaydullaevna

Navoiy viloyati

91,3

3.       

Zarlikov Izzet Batirbaevich

Qoraqalpog’iston Respublikasi

90,3

4.       

Hayitov Shohrux Azamatovich

Navoiy viloyati

83

5.       

Nodirov Xayotjon Axmad o’g’li

Jizzax viloyati

83

6.       

Suvonova Nafisa Alisher qizi

Navoiy viloyati

83

7.       

Kamalatdinova Dinara Marat qizi

Qoraqalpog’iston Respublikasi

80,9

8.       

Tursunboev Jasurbek Ashirali o’g’li

Namangan viloyati

79,9

9.       

Gnusaryova Diana Olegovna

Namangan viloyati

78,9

10.   

Abduqaxxarov Hojiakbar Ikromjon o’g’li

Namangan viloyati

75,8

11.   

Juraev Ravshan Eshtemir o’g’li

Qashqadaryo viloyati

75,7

12.   

Begimqulov Abrorjon Baxtiyor o’g’li

Namangan viloyati

74,7

13.   

Shodmonova Sarvinoz Nodirjon qizi

Buxoro viloyati

74,7

14.   

Rahmonov Alisher Yandash o’g’li

Navoiy viloyati

72,6

15.   

Mustafoeva Sanamoy Telьmon qizi

Buxoro viloyati

72,6

16.   

Sabirov Sherzod Zaripbaevich

Qoraqalpog’iston Respublikasi

69,4

17.   

Isroilova Aziza Toshpo’lat qizi

Navoiy viloyati

68,5

18.   

Bafoeva Iroda Ergash qizi

Navoiy viloyati

68,5

19.   

Elmonov Abdulloh Shokirjon o’g’li

Navoiy viloyati

68,3

20.   

Turdiev Abdulfayz Sherali o’gli

Qashqadaryo viloyati

67,4

21.   

Oblakulova Nazira Xamrakul qizi

Sirdaryo viloyati

67,1

22.   

Tursunova Zebiniso G’anisher qizi

Sirdaryo viloyati

65,3

23.   

Ernazarova Shohinabonu Sanjarbek qizi

Sirdaryo viloyati

63,2

24.   

Mamatqulova Durdona Ziyodilla qizi

Sirdaryo viloyati

63,2

25.   

Polatov Sabit Kobeysin o’g’li

Qoraqalpog’iston Respublikasi

62,1

26.   

O’rinboev Doniyorbek Dilshodjon o’g’li

Farg’ona viloyati

58

27.   

Sotiboldiev Adilbek Azimboy o’g’li

Xorazm viloyati

56

28.   

Xayitova Shahnoza Qobuljon qizi

Toshkent shahri

55

29.   

Nazarov Islom Ne’mat o’g’li

Qashqadaryo viloyati

53,7

30.   

Saydullaev Jasurbek Mirza o’g’li

Sirdaryo viloyati

50,5

31.   

Urinboev Dostonbek Dilshodjon o’g’li

Farg’ona viloyati

48,5

32.   

Isroilova Sitorabonu Ulug’bekovna

Navoiy viloyati

46,5

33.   

Suyunov Nurbekjon Muyiddin o’g’li

Qashqadaryo viloyati

46,5

34.   

Ziyodullaev Ramazonbek Faxriddin o’g’li

Samarqand viloyati

43,2

35.   

Shukurov Doston O’ktam o’g’li

Buxoro viloyati

43,2

36.   

Abduqayumov Bahrom Bahtiyor o’g’li

Toshkent shahri

43,2

37.   

Obidov Shahboz Murodjon o’g’li

Farg’ona viloyati

42,5

38.   

Makhsudov Jasur

Toshkent shahri

42,2

39.   

Oxunbekov Dilshod Athamjom o’g’li

Sirdaryo viloyati

41,1

40.   

Qurbonov Akobir Erkin o’g’li

Buxoro viloyati

41,1

41.   

Habibullaev Jaloliddin Baxodir o’g’li

Sirdaryo viloyati

40,1

42.   

Izzatullaev Azamat Otabekovich

Buxoro viloyati

39

43.   

Egamberdiev Oqilbek Abdusalimovich

Qashqadaryo viloyati

39

44.   

Azizov Yuldashboy Parryozbek O’g’li

Andijon viloyati

38,1

45.   

Akramova Umida Muxamad qizi

Toshkent viloyati

38,1

46.   

Myxsinjonov Muhammad G’ayrat o’g’li

Sirdaryo viloyati

37

47.   

Jaxongirov Doston Jaxongirov

Buxoro viloyati

36,9

48.   

Boboqulov Mirkomil Mirsalim o’g’li

Qashqadaryo viloyati

36,8

49.   

Sidiqov Aziz Tuychi o’g’li

Toshkent viloyati

36,8

50.   

Rasulmatov Bekzod Dilshod o’g’li

Toshkent viloyati

34,9

51.   

Karimjonov Abdumutallib Raximjon ogli

Andijon viloyati

34,9

52.   

Mirzasoipova Dilnavoz Mirzohid qizi

Andijon viloyati

34,8

53.   

To’xtamboeva Nozima Tuyg’unboy qizi

Toshkent shahri

34,8

54.   

Xusanov Jamshidbek Ilyosbek o’g’li

Andijon viloyati

33

55.   

Nazarov Abdukarim Botirjon o’g’li

Andijon viloyati

32,8

56.   

Ochilov Sardorbek Otabekovich

Surxondaryo viloyati

32,7

57.   

Yunusov Azamat Qodirovich

Buxoro viloyati

32,6

58.   

Fayzullaeva Mumtoza Zadar qizi

Toshkent shahri

32,6

59.   

Tursunova Zamira Abdurasul qizi

Namangan viloyati

32,6

60.   

Abbosxonov Saidjalolxon Umidxon o’g’li

Farg’ona viloyati

31,7

61.   

Maxsudova Munisa Jamol qizi

Toshkent shahri

31,6

62.   

Shavkatov Shahriyor Nodirbek o’g’li

Andijon viloyati

30,9

63.   

Urunboev Muxiddin Xusniddin o’g’li

Andijon viloyati

28,5

64.   

Narzulloeva Xadicha Alisher qizi

Toshkent shahri

28,4

65.   

Akramova Guljahon Abdullo qizi

Buxoro viloyati

28,4

66.   

Buriev Xusan Abdumovlon o’g’li

Sirdaryo viloyati

27,6

67.   

Yusupov Dilmurad Shakirbekovich

Xorazm viloyati

27,4

68.   

Gaibnazarov Abbos Xolqara o’g’li

Toshkent shahri

26,6

69.   

Qadamboev Alisher Dilshod o’g’li

Xorazm viloyati

25,6

70.   

Mirzahamidov Mubiniddin Abdujalil o’g’li

Andijon viloyati

25,5

71.   

Abdullaev Shahbozbek Qodirjon o’g’li

Farg’ona viloyati

25,5

72.   

Kamoldinova Odinaxon Kaxramonjon qizi

Andijon viloyati

25,5

73.   

Xudaraganov Shaxzodbek Saidjonovich

Xorazm viloyati

25,4

74.   

Xabibullaeva Muhlisa G’ayratbek qizi

Andijon viloyati

25,3

75.   

Xudoyarova Xaticha Ravshanovna

Xorazm viloyati

24,4

76.   

Zokirjanova Dilshoda Doniyorbek qizi

Namangan viloyati

24,4

77.   

Quchqarova Muxlisa Sa’dulla qizi

Samarqand viloyati

23,4

78.   

Toshtemirov Anvar Xasan o’g’li

Surxondaryo viloyati

23,3

79.   

Jamalova Sevara Jalolxon qizi

Namangan viloyati

23,3

80.   

Boyxonov Xurshidbek Mamadjon o’g’li

Namangan viloyati

0

81.   

Xojaeva Bibianbarjon Shuxrat qizi

Xorazm viloyati

0

82.   

Ismailova Mumtozbegim Abdulaziz qizi

Namangan viloyati

0

83.   

Turdiboeva Iroda Abduvali qizi

Namangan viloyati

0

84.   

Hasanov Haitboy Hisen-zoda

Farg’ona viloyati

0

Izoh: Natijalar bo’yicha 0 ball to’plaganlar test savollariga vaqtidan kechikib javob yo’llashgan yoki test javoblarini tegishli tartibda yuborishmagan.

Bo’limlar